Керуючий єпархії здійснюватиме архіпастирську опіку над ставропігійною парафією святого Луки у Білій Церкві

25 квітня настоятель храму святого апостола Луки у Білій Церкві священик Леонід Бачинський разом із громадою приєднався до Православної Церкви України. На прохання парафії, її було прийнято під омофор Блаженнішого Митрополита Епіфанія зі статусом ставропігії.

З благословення Його Блаженства, архіпастирську опіку над громадою святого Луки здійснюватиме митрополит Переяславський і Вишневський Олександр.

***

Храм збудовано за ініціативи директора художньо-виробничого підприємства «Іконописна школа Бачинського» та нинішнього настоятеля отця Леоніда. Хрест на місці майбутньої церкви було освячено у 2012 році, а вже за рік розпочалося її будівництво. Нині в церкві тривають внутрішні оздоблювальні роботи, попереду – зовнішні. Храм святого Луки у Білій Церкві – духовний центр житлового масиву «Таращанський».