Митрополит Олександр освятив антимінси для парафій

6 серпня, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр освятив антимінси для храмів Переяславсько-Вишневської єпархії.

За чином освячення владика помазав антимінси Святим Миром, окропив святою водою, а також вложив в кожний з них частку мощів.

«При освяченні вкладено мощі святої мучениці Аврелії діви, Римської. Частіше всього подвиг мучеництва асоціюється з чоловіками, однак подвиг жіночого мучеництва нічим не менший і навіть часом перевершує своїм сповідництвом останніх. З оглядом на події останніх місяців Господь поклав мені на серце освячувати антимінси з мощами саме мучениці і сповідниці за Христа святої Аврелії», - зазначив владика Олександр.