ТЕРНОПІЛЬ. Митрополит Олександр співслужив Митрополиту Епіфанію у кафедральному соборі святих Костянтина і Олени

1 червня, з нагоди дня памʼяті рівноапостольних Костянтина і Олени, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію в кафедральному соборі Тернопільської єпархії, який зводиться на честь цих святих.

Предстоятелю Православної Церкви України співслужили: митрополити Львівський і Сокальський Димитрій, Луцький і Волинський Михаїл, Тернопільський і Кременецький Нестор, Переяславський і Вишневський Олександр, Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископи Тернопільський і Бучацький Тихон, Вишгородський Агапіт, єпископи Тернопільський і Теребовлянський Павло, Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло та численне запрошене духовенство.

Після урочистого молебню Його Блаженство привітав громаду зі святом, подарував ктитору собору Юрію Петрику ікону рівноапостольних Костянтина і Олени та відзначив благодійників церковними нагородами.

За матеріалами Пресслужби Київської Митрополії