РІВНЕ. Митрополит Олександр взяв участь у святковому богослужінні у Петро-Павлівському храмі смт Квасилів

25 червня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, під час відвідин Рівненської єпархії, звершив Божественну літургію у церкві в ім’я апостолів Петра і Павла у смт Квасилів неподалік м. Рівне.

Перед початком відправи Його Блаженство освятив іконостас храму.

Митрополиту Епіфанію співслужили: митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, єпископи Житомирський і Рівненський Паїсій, Рівненський і Сарненський Гавриїл, настоятель храму протоієрей Ігор Кучерук, собор духівництва.

Після богослужіння було освячено місце під дзвіницю храму.

Довідково. Громада в ім’я первоверховних апостолів Петра і Павла розпочала своє парафіяльне життя в 2007 році. Невдовзі було зведено храм-ротонду. 9 липня 2017 року його освятив митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.

***

В той же день Митрополит Епіфаній з ієрархами відвідав церкву в ім'я прп. Серафима Саровського смт Млинів, парафія якої нещодавно приєдналася до Православної Церкви України, та відслужив молебень за Україну.