КОРЕЦЬ. Митрополит Олександр привітав земляків із Пасхою

17 квітня, у Світлий понеділок, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, відвідав свою малу Батьківщину – місто Корець на Рівненщині, де з благословіння митрополита Рівненського і Острозького Іларіона,  відправив Божественну літургію у Свято-Воскресенському храмі міста.

Владиці співслужили: намісник Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря архімандрит Онуфрій Ляда, настоятель храму протоієрей Іоан Мациканич, духівництво регіону.

Під час богослужіння пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ.

Після Хресної ходи митрополит Олександр привітав настоятеля отця Іоана та парафіян з Воскресінням Христовим, яке є престольним святом храму, та подякував за спільну молитву.