Митрополит Олександр cпівслужив Митрополиту Епіфанію за богослужінням на парафії Собору Київських Святих у с. Романків

28 липня Церква відзначає Собор Київських Святих. Це свято було встановлене у 2011 році за ініціативи приснопоминаємого Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана). А 2018 року було освячено перший храм на честь цього свята в селі Романків Обухівського району Київської області.

29 липня, на запрошення настоятеля протоієрея Богдана Гулямова, храм відвідав та звершив у ньому Божественну літургію Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Його Блаженству співслужили: Екзарх Вселенського Патріарха в Україні єпископ Команський Михаїл, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископи Дніпровський і Січеславський Симеон та Вишгородський Агапіт, запрошене духівництво.

Після відправи та Хресного ходу Предстоятель привітав духівництво, парафіян та гостей з престольним святом. Представники громади висловили вдячність Митрополиту Епіфанію за архіпастирський візит та мудре керівництво Православною Церквою України.

Фото Пресслужби Київської Митрополії ПЦУ