ЗАКАРПАТТЯ. Клірики єпархії взяли участь у відзначенні 60-річчя єпископа Ужгородського і Хустського Кирила

5 грудня, у день пам'яті преподобного Сави Освяченого, секретар Священного Синоду ПЦУ митрополит Вінницький і Барський Симеон очолив Божественну літургію у храмі на честь Трьох Святителів в Ужгородському замку.

Йому співслужили архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Ужгородський і Хустський Кирило, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій та місцеве духовенство.

Після відправи митрополит Симеон привітав владику Кирила з 60-річчям від дня народження та від імені Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія вручив орден Архістратига Божого Михаїла.

Участь у богослужінні взяли клірики Переяславсько-Вишневської єпархії протоієрей Валерій Жигуц та протодиякон Дмитро Самойленко, які передали ювіляру привітання від митрополита Переяславського і Вишневського Олександра.

З використанням матеріалів пресслужби Вінницько-Барської єпархії ПЦУ