ГОГОЛІВ. Митрополит Олександр відслужив молебень перед списками афонських чудотворних ікон на парафії Різдва Пресвятої Богородиці

13 квітня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці села Гоголів Броварського району, де відслужив молебень перед списками афонських чудотворних ікон Пресвятої Богородиці “Всецариця” (мироточива), “Скоропослушниця” та ікони Трьох святителів з частками чесних мощів святих Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого.

Його Високопреосвященству співслужили: духівник єпархії архімандрит Іоан Шевченко та настоятель храму протоієрей Сергій Денисенко.

Зазначимо, що святині перебувають на парафії дякуючи засновнику благодійного фонду "Україна - Афон" Євгену Наварі. Ікони були написані та освячені на Святій Горі Афон та подаровані народу України афонськими ченцями.

Впродовж двох днів віряни Гоголева матимуть можливість помолилися перед чесними образами.