У день пам’яті преподобного Сергія Радонезького митрополит Олександр відправив Літургію у храмі села Гоголів

18 липня, у день пам’яті преподобного Сергія Радонезького (+1422), митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав парафію на честь Різдва Пресвятої Богородиці у селі Гоголів Броварського району Київської області, де звершив Божественну літургію.

Йому співслужили: духівник єпархії та настоятель храму Вознесіння Господнього с. Бобрик  архімандрит Іоан Шевченко, настоятель храму великомученика Пантелеймона Цілителя м. Яготин протоієрей Рустік Романій, настоятель храму протоієрей Сергій Денисенко, настоятель храму святителя Миколая Чудотворця с. Русанів ієромонах Іоан Бондарєв, настоятель храму Покрови Богородиці с. Велика Димерка священник Василій Чічак, клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору протодиякон Іоан Гичун.

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини та мирних жителів.

Наприкінці відправи митрополит Олександр привітав церковну громаду з днем пам’яті преподобного Сергія Радонезького. Вітаючи настоятеля протоієрея Сергія з днем тезоіменитства, владика подарував йому ікону Пресвятої Трійці з часткою Мамврійського дубу – копію образа, написаного преподобним Андрієм Рубльовим.