МОРОЗІВКА. Керуючий єпархією освятив місце під храм на честь Пресвятої Трійці

Морозівка – старовинне село, що було засноване близько 1500 року, яке на сьогодні є найбільшим у Баришівському районі Київської області. У 2000-х роках зусиллями сільської громади тут була зведена мурована церква на честь Успіння Пресвятої Богородиці, яку освятили 2010 року.  На початку 2019 року парафія перейшла до Православної Церкви України, але за кілька місяців її частина на чолі з настоятелем повернулася до Української Православної Церкви (у єдності з Московським Патріархатом). Відтоді парафія Православної Церкви України молилася просто неба поруч із храмом, а нині молиться у приватному будинку.

Оскільки сільський храм окуповано громадою УПЦ МП, яка категорично відмовляється від обумовленої чинним законодавством можливості почергового богослужіння, для уникнення конфлікту та на прохання настоятеля та парафіян Свято-Успенської громади ПЦУ було прийнято рішення про спорудження нового храму.

20 червня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр освятив місце, хрест та наріжний камінь під будівництво храму на честь Пресвятої Трійці. Йому співслужили: настоятель парафії ієромонах Олексій Мацюра, духовенство Переяславсько-Вишневської єпархії.

Після освячення митрополит Олександр просто неба звершив Божественну літургію.