Митрополит Олександр очолив засідання Київської обласної ради Церков і релігійних організацій

25 липня під головуванням митрополита Переяславського і Вишневського Олександра відбулося засідання Київської обласної ради Церков і релігійних організацій.

На початку з вітальним словом до уповноважених представників релігійних організацій звернулася Жанна Осипенко - заступник голови Київської обласної державної адміністрації.

У ході засідання були обговорені шляхи подальшої співпраці, ситуації в державі та регіоні, концепції оновлення герба Київської області та заходів до Дня хрещення Русі-України та дня Української державності, Дня незалежності України.

Від Переяславсько-Вишневської єпархії також взяв участь голова відділу по взаємодії з силовими структурами і громадськістю протоієрей Валерій Жигуц.

***
Потому митрополит Олександр мав зустріч з виконуючим обовʼязки голови Київської обласної ради Ярославом Добрянським.