Митрополит Олександр взяв участь у нараді при Київській ОВА напередодні Великодня

3 квітня, на запрошення заступника голови Київської обласної військової адміністрації Олега Торкунова, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр взяв участь у нараді за участю представників Департаменту культури та туризму КОВА, Головних управлінь Державної служби з надзвичайних ситуації та Національної поліціі у Київській області, представників християнських Церков та об’єднань, які діють на території області.

Захід організовано з метою зміцнення взаєморозуміння і терпимості між церквами та для вирішення питань щодо сприяння конфесіям у проведенні свята Пасхи.

Від Адміністрації Олег Торкунов вручив митрополиту Олександру вітальну адресу з Днем народження, який днями відзначив владика.

Від Переяславсько-Вишневської єпархії участь у нараді також взяли голова відділу по роботі з силовими структурами (військкоматами) та громадськістю протоієрей Валерій Жигуц і клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору протодиякон Дмитро Самойленко. Отців було відзначено відповідно почесною грамотою та подякою "за активну громадську позицію, проявлений патріотизм та жертовне служіння задля збереження свободи та незалежності під час воєнного стану, утвердження християнських цінностей та вагомий особистий внесок у допомогу Збройним Силам України".