БОБРИК. Митрополит Олександр привітав настоятеля Вознесенської парафії архімандрита Іоана Шевченка з днем небесного покровителя

БОБРИК. Митрополит Олександр відвідав Свято-Вознесенську парафію

7 січня, коли Церква відзначає Собор Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав парафію на честь Вознесіння Господнього у селі Бобрик Броварського району Київської області, де звершив Божественну літургію у Свято-Феодосіївському теплому приділі храму.

За Літургією Його Високопреосвященству співслужив духівник єпархії та настоятель парафії архімандрит Іоан Шевченко.

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Наприкінці відправи митрополит Олександр привітав отця-настоятеля та парафіян з післясвятом Богоялення та вручив благодійникам церковні нагороди.