У Неділю 37-му після П'ятидесятниці митрополит Олександр відправив Літургію у Спасо-Преображенському соборі

18 лютого, у Неділю 38-му після П'ятидесятниці, день пам'яті святителів Льва Римського та Флавіана Царгородського, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив  Божественну літургію в Спасо-Преображенському соборі.

Його Високопреосвященству співслужили клірики собору та Переяславсько-Вишневської єпархії.

Були піднесені молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини та мирних жителів.

Напередодні ввечері митрополит Олександр відправив всеношну у Спасо-Преображенському соборі.