Свято-Миколаївська парафія с. Русанів передала парафін на виготовлення окопних свічок

Окопні свічки можуть освітити або обігріти невелике приміщення в надзвичайних умовах, яких перебувають наші захисники на фронті. А людина може теплом своєї посмішки, вогниками в очах, світлом своєї душі  - зігрівати оточуючих, освітлювати все навколо.

Більше року мешканець села Русанів Григорій Соловей виготовляє окопні свічки для фронту. В його сараї – розгорнулося справжнє виробництво. Скільки тисяч свічок він залив, скількох воїнів зігрів – не злічити. А кожної неділі йде до Свято-Миколаївського храму та запалює свічку - дякує Господу та просить берегти наших захисників.

З матеріалами для свічок пану Григорію допомагають друзі, знайомі, колеги. Від парафіян та настоятеля Свято-Миколаївської церкви отця Іоана йому було передано парафін з побажанням, щоб це була остання зима, коли українці змушені робити окопні свічки.

Низький уклін всім, хто допомагає  ЗСУ і наближає нашу Перемогу!