РУСАНІВ. Віряни молитовно вклонилися спискам афонських чудотворних ікон

16-17 березня, з благословення митрополита Переяславського і Вишневського Олександра та на запрошення настоятеля Свято-Миколаївської парафії села Русанів на Броварщині Іоана Бондарєва, а також дякуючи засновнику Благодійного фонду "Україна - Афон" пану Євгену Наварі, в храмі перебували списки чудотворних ікон Пресвятої Богородиці “Всецариця” (мироточива), “Скоропослушниця” та ікона Трьох святителів з частками чесних мощів святих Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого.

Ікони були написані та освячені на Святій Горі Афон та подаровані народу України афонськими ченцями.

Впродовж двох днів віряни Русанова та сусідніх сіл спільно молились перед образами Богородиці та святителів, відчувши особливу благодать та підтримку, яка настільки необхідна людям у цей важкий час війни.

Нехай за молитвами Пречистої Владичиці та трьох Святителів, Господь змилується над нами, нашими родинами та всією Україною та дарує нам свою підтримку й благодать!