В храмах Переяславсько-Вишневської єпархії відслужили панахиди за полеглими захисниками та мирними мешканцями

24 лютого - сумна і трагічна дата в історії нашої країни. В цей день два роки тому ворог приніс в українські родини біль, сльози, втрати, розлуку, руйнування, смерті… В цей день в храмах Переяславсько-Вишневської єпархії відслужили панахиди за полеглими захисниками та мирними мешканцями.

В Свято-Миколаївському храмі с. Русанів на Броварщині заупокійне богослужіння відслужив настоятель ієромонах Іоан Бондарєв. Люди зібралися на спільну молитву, щоб згадати і вшанувати памʼять мирних українців і захисників, зокрема й односельців, які віддали своє життя за майбутнє України: Сергія Єфіменка, Юрія Чернюка, Тараса Мельнічука.

Зі святими упокій, Господи, полеглих дітей Твоїх…