Митрополит Олександр вручив церковні нагороди співробітникам Департаменту кіберполіції

4 жовтня до меморіального Музею Блаженнішого Митрополита Володимира завітали співробітники Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Митрополит Переяславський і Вишневський Олександр та клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору протодиякон Дмитро Самойленко ознайомили гостей з представленою музейною експозицією.

З нагоди 32-ї річниці проголошення Незалежності України та за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою митрополит Олександр вручив співробітникам Департаменту кіберполіції нагороди. Орденами Православної Церкви України відзначені: заступник начальника полковник Олег Заворотній, заступник начальника відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Лариса Сміян. Грамоти Переяславсько-Вишневської єпархії отримали: провідний документознавець 3-го відділу 2-го управління Надія Гожій, провідні інспектори 2-го відділу 5-го управління Тетяна Гейко та Ганна Дідур.

На молитовну згадку владика Олександр подарував нагородженим примірники останніх видань Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, зокрема, Молитовника православних вірян.

Також гостям була проведена екскурсія Спасо-Преображенським собором.