Митрополит Олександр вручив церковні нагороди представникам Сил територіальної оборони, волонтерської спільноти та влади

6 жовтня у меморіальному Музеї Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяславський і Вишневський Олександр за заслуги перед Церквою вручив архієрейські відзнаки «Почесний Хрест» Переяславсько-Вишневської єпархії: начальнику Групи внутрішнього контролю Командування Сил територіальної оборони лейтенант Рустаму Кривошеї, помічнику командира батальйону з фінансово-економічної роботи – начальнику фінансово-економічної служби 11 окремого батальйону 112 окремої бригади Регіонального управління «Північ» Сил територіальної оборони старшому лейтенанту Марії Руденко, начальнику Обухівської районної військової адміністрації Київської області Миколі Кравчуку, волонтерам Олегу Кобрину, Дмитру Кобрину, Ользі Вербіцькій, Василю Вербіцькому.

Потому иитрополит Олександр ознайомив гостей з представленою музейною експозицією та провів екскурсію Спасо-Преображенським собором.