Митрополит Олександр вручив церковні нагороди військовослужбовцям

6 жовтня у меморіальному Музеї Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяславський і Вишневський Олександр за заслуги перед Церквою вручив нагороди Православної Церкви України військовослужбовцям.

Зокрема, були нагороджені: командир 8 окремого батальйону АРАТТА ім. Андрія Гергерта Андрій Копичин, начальник служби безпеки цього батальйону Леонід Данилевич, командир підрозділу Хімера Олександр Капшин, командири групи Ігор Малюта та Івана Ханіна, кулеметник групи Денис Дорошенко, старший медик Тарас Мельник, командир підрозділу Олександр Дроздов.

На молитовну згадку владика Олександр подарував нагородженим книги «Мысли разных лет». Це збірка богословських фрагментів та ключових думок творів Блаженнішого Митрополита Володимира.

Потому митрополит Олександр та клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору протодиякон Дмитро Самойленко ознайомили гостей з музейною експозицією. Також була проведена екскурсія Спасо-Преображенським собором.