СУХОЛУЧЧЯ. Митрополит Олександр з архіпастирським візитом відвідав парафію Казанської ікони Богородиці

3 листопада митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав парафію на честьКазанської ікони Пресвятої Богородиці у селі Сухолуччя Вишгородського району Київської області, де звершив Божественну літургію.

Йому співслужили настоятель храму ієромонах Герасим Шлопак та клірики єпархії.

За відправою були піднесені молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Наприкінці богослужіння митрополит Олександр подякував священникам та парафіянам за спільну молитву та на згадку про звершення першої Літургії архієрейським чином подарував парафії примірник другого видання Євангелія-а‌пракос. Староста храму Олександра Литвинчук була відзначена церковним орденом.

Наостанок митрополит Олександр освятив храмову дзвіницю.