На свято перенесення мощів свт. Миколая керуючий єпархією звершив Літургію у монастирі святителя Нектарія

На свято перенесення мощів свт. Миколая керуючий єпархією звершив Літургію у монастирі свт. Нектарія

22 травня, у п’яту неділю після Пасхи, день пам’яті пророка Ісаї та перенесення мощів святителя Миколая Чудотворця з Мир Лікійських у Барі, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Свято-Нектарівському храмі однойменного монастиря у Хуторі Ясному.

За Божественною літургію пролунали молитовні прохання за воїнів, владу і народ України, за спокій душ полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Напередодні ввечері, митрополит Олександр очолив святкову всеношну у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.