ВЕЛИКА ДИМЕРКА. Митрополит Олександр звершив відспівування захисника України Віталія Кузнєцова

6 червня, у день пам’яті прп. Никити, стовпника Переяславського (+1186), митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі селі Велика Димерка Броварського району Київської області.

Йому співслужили: настоятель храму великомученика Пантелеймона Цілителя м. Яготина протоієрей Рустік Романій, духівник єпархії та настоятель храму Вознесіння Господнього с. Бобрик архімандрит Іоан Шевченко, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Гоголів протоієрей Сергій Денисенко, настоятель храму Успіння Богородиці с. Тарасівка ієромонах Кипріан Хімяк, настоятель храму священник Василій Чічак.

Після відправи митрополит Олександр у співслужіння собору духівництва звершив чин відспівування воїна Віталія Кузнєцова, який загинув захищаючи Україну 4 червня.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, друзям і тим, хто знав Віталія. Нехай упокоїть Всемилостивий Господь його душу з праведними.